Menü
Your Cart

Xline Blog RSS Feed

08 Oct Xline Ofis Mobilyaları Afrika Burkina Faso'da
0 1345
Xline Ofis Mobilyaları olarak ihracat ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Bu sefer ki ihracat durağımız Burkina Faso oldu. Ofis mobilyalarında çeşitliliğimiz ve kaliteli ürünlerimiz ile müşteri memnu..
01 Aug İBB Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu'nu makamında ziyaret ettik
0 9317
Xline Ofis Mobilyaları Genel Müdürümüz Sn. Gökçe Atmaca ve Hollanda Türkiye Ticaret Odası Başkanı Sn. Ethem Emre ile beraber İBB Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu'na makamında ziyarette bulunduk. İstanbul me..
19 Jul Türkiye Yapı Fuarı 2019
0 6888
Türkiye’nin ve bölgenin inşaat sektöründeki lider fuarı Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2019 bu sene de yeni başarılara imza attı. Dünyanın en büyük 5 yapı fuarından biri olarak görülen fuar, 12 ülk..
23 May Ofis Mobilyaları Nedir?
1 10994
Ofis Mobilyaları Nedir?Ofis mobilyaları denilince akla gelen ofis içerisinde bulunan bütün mobilya ve aksesuar ürünleridir. Ofis mobilyaları geniş bir çalışma alanına hitap eder. Ofise Mobilya seçimi ..
29 Apr XLine Ofis Mobilyaları, Avrupa pazarına Hollanda’dan açılmaya hazırlanıyor
0 1964
Bir süre bayilik yaptıktan sonra 2010 yılından itibaren kendi markasını oluşturan XLine Ofis Mobilyaları, Avrupa pazarı için lojistik merkez üssü özelliğine kavuşan Hollanda’da faaliyete başlamaya haz..
10 Feb Ergonomi, İş Bilimi Nedir?
0 2943
Ergonomi yani diğer adıyla iş bilimi, insanın fiziksel ve psikolojik özelliklerini inceleyerek insanın makine ve çevre ile olan uyumunu doğal ve teknik olarak araştırma ve geliştirme çalışmaları toplu..
10 Feb Ofis Koltuk Ve Sandalyenin Sağlık Açısından Önemi
1 1970
Ergonomik Ofis Koltuk ve Sandalyenin Sağlık açısından önemiTeknoloji çağı, modernlik gibi kavramlar gündemleri meşgul ederken geldiğimiz bu günde insan ilişkilerini kısıtlayan binalarda yaşamımızı sür..
10 Feb Ofis Dolapları İle Ferahlayan Ofisler
0 2034
Günümüz iş yaşamında ofis alanlarının maliyetinin artmasıyla birlikte ofislerde kullanılan mobilyaların boyutları da önemli bir hale geldi. Ofis çalışanları olarak artık daha küçük alanlarda ve daha k..
10 Feb Mavi Rehber Almanya Dergisindeyiz
0 846
Almanya Mavi Rehber Dergisi 2017 NRW sayısının arka kapağında reklamımızı görebilirsiniz.Aşağıda dergi ve yazımızla ilgili görüntüleri bulabilirsiniz.Olur da denk gelirseniz mutluluğumuzu daim etmek a..
10 Feb OnAir Mayıs 2017 – Arka Kapaktayız!
0 842
OnurAir Havayolları Şirketi’nin konukları için özel çıkarttığı dergi olan OnAir Dergisi Mayıs 2017 sayısının arka kapağındayız.Aşağıda dergi ve reklamımız ile ilgili görüntüleri bulabilirsiniz.Olur da..
10 Feb TrabzonLife Dergisi 1. Sayı – Arka Kapaktayız!
0 632
TrabzonLife Dergisinin ilk sayısının arka kapağındayız.Aşağıda dergi ve reklamımız ile ilgili görüntüleri bulabilirsiniz.Olur da denk gelirseniz mutluluğumuzu daim etmek adına bizimle iletişime geçere..
10 Feb Onur Air Guide Dergisindeyiz!
0 737
OnurAir Havayolları Şirketi’nin konukları için özel çıkarttığı dergi olan OnAir Guide Tourism Dergisi‘nin Şubat 2017 sayısının arka kapağına sizin için birkaç iletişim bilgimizi bıraktık.Aşağıda dergi..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)