Menü
Your Cart

Ofis Mobilyaları

#xlineofficefurnitures

Xline Ofis ve Büro mobilyaları olarak kişi ve kurumların özel mobilya ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Kuruluşumuzdan bu yana tam modülerliği merkezimize alarak hizmet sunmaya çalışmaktayız.

Hizmet vermeye başladığımız günden bu zamana kadar yenilikçi olmayı, tam modüler mobilya sistemlerini günümüz teknolojisini ile üreterek mobilyalarınızın işinize olan katkısını arttırmayı hedefliyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışında büyük projelerin altına imzamızı atarak kaliteli ürün ve hızlı servis anlayışıyla Ofis ve Büro Mobilyaları alanında aranılan markalar arasında yer almayı sürdürüyoruz.  Gelin Ofisinizi Biz Tasarlayalım!

Ofis mobilyaları alanında tüm ihtiyaç gruplarına yönelik standart ürünler belirlemenin yanı sıra birçok özel projeye de imza atıp referanslarımız arasına kattık. Bu projeler arasında ofisler ve kütüphanenin yanı sıra kültür merkezleri, yurt binaları, oteller, hava limanları, hastaneler, şantiye ve benzeri binaların tüm mobilyalarının da yer almaktadır. Üretim ve tasarımımız tam modüler sistem üzerine planlanıyor. Dönüştürülebilir ürünler üretiyoruz. Müşterilerimiz zamanla ihtiyaçları ya da mekansal değişiklikleri doğrultusunda tüm ürünlerimize ekleme veya çıkarma yapabilirler. Bu özellik sayesinde hem fonksiyonel hem de çevreci ürünler ortaya çıkıyor. Gelin sizinde ofisinizi biz tasarlayalım!

Blog Sayfamızdan...