Menü
Your Cart

Kendi İşinizi Kurmak İster Misiniz?

Düşük sermaye ile ofis mobilya alanında kendi işini kurmak isteyenler!!

2000 li yılların başında başlayan mobilya sektörünün gelişimine olan inancımız, bugün de artarak devam ediyor. Her şeyden önce mobilyanın bir gönül işi olduğunun farkındayız. Xline Ofis ve Büro mobilyaları olarak kişi ve kurumların özel mobilya ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Kuruluşumuzdan bu yana tam modülerliği merkezimize alarak hizmet sunmaya çalışmaktayız.

Yılların verdiği tecrübeyle değerli iş ortaklarımızın çalışma alanlarını işlevsellik ve faydayı ön plana çıkartarak tasarlıyor ve geliştiriyoruz. Faaliyet alanlarına göre kişi ve kurumlara özel farklı model ve renkte tam modüler mobilyalar ve VIP ofis mobilyaları üretmekteyiz. Yurtiçi ve yurtdışında büyük projelerin altına imzamızı atarak kaliteli ürün ve hızlı servis anlayışıyla Ofis ve Büro Mobilyaları alanında aranılan markalar arasında yer almayı sürdürüyoruz.

Koleksiyonumuzda bulunan, ofis ve büro makam takımları, yönetici masaları, ofis kanepe grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, sandalyeler, makam koltukları, çalışma koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları, kafeterya masaları, kafeterya sandalyeleri, oyuncu koltukları, bölme panel sistemleri ve ofis aksesuarları, çelik soyunma dolapları, kütüphane dolapları, kartoteks dolapları, temizlik dolapları, büro sehpaları vb. standart ürün modellerinin ve çeşitlerinin yanında mekana ve kişiye özel tasarımlarımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Hizmet vermeye başladığımız günden bu zamana kadar yenilikçi olmayı, tam modüler mobilya sistemlerini günümüz teknolojisini ile üreterek mobilyalarınızın işinize olan katkısını arttırmayı hedefliyoruz.

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: Ofis Mobilyaları
  • Kuruluş Yılı : 2000
  • Girişimciye Verilen Destekler : Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam
  • İlgili Kişi : Serdar SARIKAYA
  • Adres : Mahmutbey Mah. Taşocağı Yolu Cad. No:3 (Ağaoğlu My Office 212) D:464
  • Telefon : 5333634041

İletişim Formu

Doğrulama Kodu