Ofis Mobilyaları Nedir?

Ofis mobilyaları denilince akla gelen ofis içerisinde bulunan bütün mobilya ve aksesuar ürünleridir. Ofis mobilyaları geniş bir çalışma alanına hitap eder. Ofise Mobilya seçimi yaoılırken tasarım ve estetiğin öne çıkması istenir. Kuruma kimlik kazandırarak, özel ve firmanızı yansıtacak konforlu sıcak, pozitif atmosfer yaratan tasarımlar her zaman ön plana çıkmaktadır. Kurumsal yapılarda sadelik ön planda olmalı. Ofis ergonomisine uygun bir planlama ile çalışanların daha güzel ve ferah ortamlarda çalışabilmesi sağlanmalıdır. Bu daha verimli ve daha üst seviye çalışmayı olanaklı kılacaktır. 

Yönetici Masaları

Şirketlerin üst düzey yetkililerinin kullandığı makam takımları içerisinde yer alan ana üründür. 

Çalışma Masaları

Personelin çalışmak için kullandığı masalardır. Masalar 1-2 kişinin kullanacağı etajerli olarak kullanımı vardır.3-4 kişi ve daha fazla personelin kullanacağı operasyonel grup olan workstation masalar kullanılmaktadır.

Keson&Etajerler

Genelde masa ile birbirlerini tamamlar. Ofisin küçük yardımcılarıdır. Hareketli keson, sabit keson olarak çeşitleri vardır. Standart modellere ek olarak yandan ve arkadan kapaklı modelleri mevcuttur.