Menü
Your Cart

Ofis Mobilyaları

Ofiste kullanacağınız mobilya ürünlerini bulabilirsiniz.Tüm ihtiyaç gruplarına yönelik uygun fiyatlı standart ürünler belirlemenin yanı sıra birçok ofis mobilya modellerini indirim fırsatları ile bireysel ve proje bazlı alabilirsiniz.

Bu projeler arasında ofisler ve kütüphanenin yanı sıra kültür merkezleri, yurt binaları, oteller, havalimanları, hastaneler, şantiye ve benzeri binaların tüm mobilyalarının da yer almaktadır. Ofisinizin girişten başlayıp yönetici odaları, personel odaları, toplantı odaları ve diğer ortak çalışma alanlarında estetik ve tasarımın gücü hissedilmeli. Bir ofise girdiğinizde girişte karşılama bankoları, Lobi Bekleme Koltukları, sehpalar bulunur. Kurumsal renkleri yansıtan ofis mobilyalarınız, misafirlerinize ve iş ortaklarınıza güven veren bir tasarıma sahip olmalıdır. İlk izlenim önemli.

Müdür odasına girildiğinde yönetici masaları, dolaplar keson&etajerleri, yönetici koltukları kısaca makam ve yönetici takımları olarak bildiğimiz gruplar.Müdür odanıza güzel bir tablo yakışır.Personel odalarında ise daha çok workstation olarak adlandırdığımız çalışma masası grupları yer alır. Operasyonel masa ve çalışma koltukları ile ekip her zamankinden daha fazla bir arada çalışıyor, seperatör ile bölünmüş olsalar da :)

Ofiste mobilyalarında tercih yapmanız gereken ürünlerden ofis koltukları gerek ergonomi gerekse sağlık açısından önemlidir.